WTF?
     
Броварський ФК «Юніон» закінчив підготовку до цьогорічного чемпіонату району з футболу

У рамках підготовки до цьогорічного чемпіонату району з футболу броварський ФК «Юніон» провів останні товариські матчі. Минулими вихідними броварчани грали з семиполківським клубом «СМ-25».

 

Матч пропустили основні виконавці. З першого тайму перевага закріпилася за семиполківцями. Протягом матчу вони 5 разів влучали у ворота броварчан. Зрештою, гра закінчилася з рахунком 5:0 на користь гостей.

Як відомо, команди активно готуються до цьогорічного чемпіонату Броварського району з футболу. Перші матчі пройдуть вже цього місяця.

 

Останній підготовчий матч команда провела у понеділок, 30 квітня. «Юніонівці» грали з клубом «Арсенал» (Красилівка). Однак і цей матч завершився для броварчан поразкою. «Арсенал» 4 рази влучив у ворота суперника, що і забезпечило йому перемогу.

 Нагадаємо, раніше ФК «Юніон» провів матч із ще однією місцевими командами «Альянс» і «Металург». Обидва матчі закінчилися поразкою броварчан.

 

– Цього сезону багато команд не знали, чи братимуть участь у чемпіонаті, через значне подорожчання внесків, оплати суддівства та інших витрат. Деякі клуби так і не змогли знайти кошти. Ми продовжуватимемо змагатися за першість району завдяки певним обставинам і небайдужим людям. Тепер будемо виступати під одним із брендів ТОВ «БЗБК» – ЖК «Саванна Сіті». Продовжуємо співпрацю з інтернет-провайдером «Бровіс» та інформаційним порталом AtBrovaryНаш футбольний колектив намагатиметься гідно представити місто у матчах районного чемпіонату, – розповідає голова ФК «Юніон» Руслан Семенець.