WTF?
     
Операція "Чистий ліс": вже в котрий раз броварчани збираються на велику лісову толоку (ВІДЕО)

 

 

28.04.2018 року депутат Київської обласної ради Олег Іваненко зібрав небайдужих броварчан на суботню толоку, аби прибрати ліс біля парку "Приозерний".

Спеціальні автобуси допомагали людям похилого віку та людям з інвалідністю дістатись парку "Приозерний". О 10:00 біля озера можна було спостерігати близько сотні, готових допомогти своєму місту, броварчан. Завітав на толоку і депутат Броварської міської ради Сергій Батюк.
А поки збирались люди, ми помітили декількох рибалок на озері, які, попри на заборону вилову риби у нерестовий період, тягали карасів один за одним.

 
Коли всі зібрались, Олег Іваненко подякував присутніх, що ті не залишились осторонь проблеми сміття у лісовій зоні та видав всім мішки для сміття та рукавички. Всі вирушили до лісу, але на декілька хвилин зупинились біля пеньочка, замість якого ще місяць тому на березі озера стояла красива пухнаста верба. Біля пенька мешканці міста посадили саджанець молодої верби з надією, що вона не піде під розпорядження чиновників на вирубку.

 
Ліс почали прибирати дуже швидко, а головне старанно. Перший мішок сміття зібрала Іваненко Євгенія Степанівна - мама організатора заходу. Один за одним на узбіччі дороги почали з'являтися повні мішки, ліс на очах зеленішав, а пташки від радості почали демонструвати свої мелодійні вокальні якості. 
Робота кипіла... Спостерігаючи за Анатолієм Фатєєвим, який також долучився до толоки, дивуєшся, звідки у людини стільки сили духу. Здалося, що він би й сам прибрав цей ліс на одному диханні.

 

Проходить година-півтори і всі збираються докупи попити водички, помити руки та похвалитися один одному своєю роботою. А робота за такий короткий час була дійсно плодотворною. Близько 150 мішків зі сміттям стояли на узбіччі та чекали вантажівку, яка вивезе їх на смітник. Робота виконана, як кажуть, на ура.

 
Після цього не гріх і попоїсти, про що подбали організатори толоки. На березі озера "Приозерний" вже смажився смачний шашлик, нарізалися овочі в очікуванні втомлених, але з гарним настроєм, броварчан. Також "санітари лісу" мали змогу скуштувати булочки від "сонячних" дітей, фабрика яких знаходиться в Броварах на Торгмаші.

 
Від першої до останньої хвилини близько ста чоловік перетворилися в одну єдину сім'ю, в яких було бажання зробити своє місто хоча б трішки чистішим.