WTF?
     
Батько загиблого під час стрілянини в Княжичах поліцейського вимагає звільнення міністра МВС Арсена Авакова (ВІДЕО)

Батько загиблого під час стрілянини в Княжичах поліцейського звернувся з заявою до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. У документі Олександр Орлов просить прем'єра притягнути до відповідальності осіб, причетних до трагедії.

Зокрема, чоловік просить Володимира Гройсмана направити до Верховної Ради подання щодо зняття з посади міністра МВС Арсена Авакова.

- Він (Арсен Аваков, - прим. ред.) і досі продовжує залишатися на посаді, заважаючи ГПУ проводити слідчі дії по притягненню до кримінальної відповідальності ряд чиновників МВС, які винні в загибелі співробітників поліції. А саме: Крищенко А., Стрижак В. О., Приступа Г., Біленький В. та ряд інших, - зазначено в документі. 

Сьогодні, 26 квітня, родина загиблого під час перестрілки Сергія Орлова зібралася під стінами Верховної Ради. Це спільна акція Олександра Орлова та батька Вадима Даценка.

Нагадаємо, 4 грудня 2016 року під час спецоперації з затримання банди грабіжників у Княжичах загинули 5 поліцейських. За результатами службової перевірки з лав Нацполіції звільнили 7 правоохоронців.