WTF?
     
В переддень виборів по м. Бровари відключили світло, воду та тепло.

В переддень виборів, 24.10.2015 року по м. Бровари масово почали пропадати в житлових будинках світло, вода та тепло. З різних районів міста мешканці Броварів в соціальних мережах почали скаржитись на відсутність електроенергії, води та тепла. Після 11:00 міський голова міста Бровари Сапожко І. В. прокоментував дану ситуаці. по місту:

На підстанцію Металургійна, яка забезпечує енергопостачання насосної станції та котельних міста, припинилась подача електроенергії. Зараз знаходжусь на місці події, експерти встановили, що вибило лінію високої напруги 110 Кв, яка передає напругу з міста Києва. 
Зараз в місті різко впав тиск в водопровідних мережах, припиняється подача води та тепла в житлові будинки через зупинку котелень. 
Спеціалісти роблять все можливе, аби ліквідувати несправність.

(Сапожко І. В. на місці аварії)

Сподіваємось, що ця надзвичайна ситуація ніяк не пов'язана з виборами і вже сьогодні мешканцям Броварів відновиться подача електроенергії, водо та теплопостачання.

24.10.2015 о 14:30 Сапожко І. В. повідомив на своїй сторінці у фейсбуці про відновлення водопостачання в місті Бровари та переключення до резервної лінії електропостачання: