WTF?
     
Кінолог, хореограф і ветеринар: у Броварах діти вчилися заробляти гроші у «Місті професій»

У Броварах активісти проекту «Місто професій» вчили дітей заробляти «гроші» на різних роботах. У неділю, 22 квітня, у парку «Перемога» розгорнули понад десятки локацій, на яких були представлені різноманітні професії.

«Місто професій» – міжнародний проект, що вже п'ятий рік реалізовується в Україні.

 

Малеча могла спробувати себе у професії рятувальника, пожежника, кінолога, вибухотехніка, поліцейського, соціального працівника, лікаря, ветлікаря, криміналіста, будівельника, перукаря, хореографа тощо.

Найбільше дітей зацікавили представники правоохоронних органів і ДСНС. Гості «Міста професій» фотографувалися зі спеціальною технікою рятувальників, приладдям криміналістів і зброєю поліцейських.

 

Щоб спробувати себе на тій чи іншій роботі, кожен «мешканець» Міста професій мав отримати паспорт. Разом з головним документом дітям давали карту представлених професій. Тоді дитина могла влаштуватись на будь-яку з запропонованих робіт. Обмежень у виборі професій не було – дитина могла спробувати на собі як одну професію, так і роботу десятьох й навіть більше спеціалістів.

 

На кожній локації маленький робітник отримував завдання відповідно до обраної професії. За виконання доручень діти отримували заробітну плату – 50 гривників. Потім ці умовні гроші можна було витратити у спеціальній крамниці. Обміняти гривники можна було на солодощі, книжки та інші сувеніри.

 

Для школярів «Місто професій» стало не лише розвагою, а й чималим кроком до обрання майбутньої роботи.