WTF?
     
Жіноче обличчя Служби порятунку: історія диспетчерки з Броварів Олени Краснікової

ДСНС знайомить українців із прекрасними представницями Служби порятунку. Минулими вихідними розповіли історію Олени Краснікової - диспетчерки 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини Броварів.

Дівчину часто запитують, чому вона вирішила стати рятувальницею. На це Олена не вагаючись відповідає, що завжди хотіла бути корисною для суспільства та допомагати людям. Тож, справу життя обирала свідомо. І дійсно, диспетчери є однією із найдостойніших професій у Службі порятунку. Не вступаючи безпосередньо у двобій із вогняною стихією, від них залежить успіх ліквідації пожежі чи іншої надзвичайної ситуації або події. Так, Олена Краснікова скеровує черговий караул частини до місця виклику, а за необхідності надсилає додаткові сили.

 

За першою освітою дівчина психолог. Впевнена, що знання психології допомагає їй відразу порозумітися з людиною, яка телефонує на екстрений номер “101”. “У стресовій ситуації люди не завжди можуть зосередитися і чітко сказати, що саме трапилося. Тож, я можу підтримати співрозмовника і швидко заспокоїти його”, - говорить Олена.

І поза роботою дівчина ніколи не відмовить у допомозі. Олена захоплюється мотоспортом і багато подорожує. Коли стає свідком дорожньо-транспортних пригод, завжди зупиняється і надає першу допомогу постраждалим. За словами дівчини таких випадків трапляється чимало. Крім того, за можливості Олена Краснікова співпрацює з ГО “MotoHelp”, яка об’єднує волонтерів мотоциклістів.

Фото: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області