WTF?
     
Бровари долучилися до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» і «Посади своє дерево»

Минулої суботи, 21 квітня, Бровари долучилися до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» та «Посади своє дерево». На вулицях міста прибирали сміття, висаджували дерева, збирали опале листя та сухе гілля. 

Про це йдеться на офіційному порталі Броварської міськради.

До масового суботника долучився мер Броварів Ігор Сапожко разом із членами виконкому, депутатами і співробітниками міської ради.

 

Прибирали і на Торгмаші, і в районі «Геологорозвідки», і в центрі міста. З Броварів вивезли тисячі кубометрів сміття. А в парку «Перемога» висадили алею з саджанців кленів і горобини.

Мешканці багатоповерхівок прибирали на власних прибудинкових територіях. До благоустрою своїх подвір'їв взялися й жителі приватного сектору.

 

На оперативній нараді 23 квітня міський голова відзначив, що організація масового суботника підвела. Деякі з учасників акції чекали на подальші вказівки годину, а зібране сміття залишили ЖЕКам.

Нагадаємо, що наприкінці березня у Броварах оголосили про проведення двомісячника благоустрою. Триватиме він до 25 травня. Координує всі роботи в рамках місячника новостворений штаб.

Фото: Броварська міська рада