WTF?
     
У Броварському центрі зайнятості обласні посадовці обговорили можливості працевлаштування учасників АТО

У Броварському міськрайонному центрі зайнятості відбувся «круглий стіл», під час якого обласні посадовці обговорили можливості працевлаштування учасників АТО.

За словами директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука, торік в області працевлаштувалися 648 учасників АТО. Понад 24% з них тепер працюють у сфері переробної промисловості, 21,2% – на сільських роботах і в лісовому господарстві, 17,% – в оптовій та роздрібній торгівлі. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям фактичних витрат прийшли 17 військовослужбовців.

 

Значна частина учасників АТО проходить професійне навчання за кошти держбюджету. Протягом минулого року 118 осіб навчалися за направленням служби зайнятості. Бійців вчать професіям коваля, електрогазозварника, слюсаря тощо.

«Питання професійної адаптації і працевлаштування учасників антитерористичної операції є надзвичайно важливим. Лише об’єднавши зусилля сторін соціального діалогу, ми зможемо ефективно та швидко допомогти колишнім воїнам повернутись до мирного життя», – зазначив заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер.

 

Учасник АТО Олександр Дейнега з Києво-Святошинського району розповів про те, як за допомогою служби зайнятості став підприємцем.