WTF?
     
Троє невідомих чоловіків пограбували підприємство на броварській окружній

Троє невідомих чоловіків пограбували підприємство, розташоване на окружній дорозі Броварів. Грабіжники, погрожуючи пістолетом, зв'язали охоронця компанії. Про це нашим журналістам стало відомо з власних анонімних джерел.

Вночі 16 квітня троє невідомих проникли на територію підприємства. Всередині один із грабіжників почав пістолетом погрожувати охоронцю, зв'язувати йому руки і ноги. Інші двоє в цей час почали зламувати сейфи, які були у приміщенні. З сейфа, що належав заступнику директора підприємства, викрали понад 7 тис. доларів.

Охоронець розповів правоохоронцям, що троє невідомих чоловіків були одягнені в камуфльовану форму, на обличчі були бандани, на голові - чорні кепки. Грабіжники між собою спілкувались українською мовою.

На території підприємства у момент грабежу перебував ще один охоронець. Він спокійно відпочивав у вагончику поряд.

Всередині пограбованого приміщення і на прилеглій території були камери відеоспостереження. Правоохоронці вилучили записи та вивчають їх.

Слідчий відділ Броварського відділу поліції вніс відомості про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР. Злочин класифікують як розбій.