WTF?
     
Марина Порошенко відвідала Бровари і ознайомилася зі станом інклюзивної освіти в місті (ВІДЕО)

Дружина Президента України Марина Порошенко ознайомилася зі станом інклюзивної освіти у Броварах. Перша леді зустрілася з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, щоб обговорити формування мережі Інклюзивно-ресурсних центрів. Про це повідомляє Адміністрація Президента України.

 

Марина Порошенко оглянула броварський Палац творчості дітей та юнацтва. Діти з особливими потребами представили гостям фрагмент вистави «Колобок» гуртка «Театр казок».

Очільник Київської області Олександр Горган, голови райрад, райдержадміністрацій та міські голови регіону підписали Меморандум про співпрацю щодо формування мережі ІРЦ.

 

«Інклюзивно-ресурсні центри – це важливий крок у створенні сучасної та європейської системи надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Фахівці ІРЦ будуть використовувати сучасні міжнародні тести для оцінки навчальних здібностей дитини, що сприятиме запровадженню нових та прогресивних підходів у роботі з особливими дітьми», - зазначила дружина Президента.

Мер Броварів Ігор Сапожко презентував інклюзивну модель системи освіти місті.

Марина Порошенко наголосила, що цей документ стане підтвердженням, що кожен на своєму місці зробить усе можливе, щоб мережа Інклюзивно-ресурсних центрів на Київщині запрацювала вчасно.

Фото: Адміністрація Президента України, відео: Телеканал Прямий