WTF?
     
Редакція "At Brovary" налагоджує двосторонній зв’язок із читачами

  Шановні броварчани, мешканці району та гості нашого краю. Редакція «At Brovary» налагоджує двосторонній зв’язок зі своїми читачами. Для нас, так само як і для Вас, Бровари - наймиліше та найкраще місто. Ми тримаємо руку на пульсі життя нашого з Вами міста, інформуємо Вас про всі події чи надзвичайні ситуації, які трапляються у Броварах.

  Для ефективнішої роботи нам потрібне спілкування зі своїми читачами, адже найкращий результат дає лише злагоджена робота. Якщо Ви стали свідками якоїсь події, яка стосується нашого міста, - пишіть нам. Якщо Ви потребуєте допомоги чи хочете її надати – звертайтесь до нас. Ми обов’язково відгукнемося та відреагуємо на усі Ваші пропозиції чи прохання. То ж телефонуйте, пишіть нам чи заходьте до нас у гості.

  Ми також залюбки проінформуємо броварчан про Ваші цікаві ініціативи чи проекти, підприємства та послуги. Якщо Ви вважаєте, що маєте чим поділитись з жителями Броварщини – звертайтеся до нас, і тоді всі наші читачі дізнаються про Вас чи Ваш проект. Ми вже неодноразово приймали подібні пропозиції. Результат не забарився.

  То ж телефонуйте, пишіть нам чи заходьте до нас у гості. Наша редакція знаходиться за адресою м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого 88. Звязатись з нашими редакторами та журналістами також можна за телефонами (096) 795-99-56 та (093) 966-17-25. Пишіть нам на пошту office@atbrovary.org чи у соціальні мережі. Чекаємо Ваших пропозицій.