У Броварах пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

У Броварах пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу (WAKO) серед юнаків та юніорів. У місцевому легкоатлетичному манежі зібралося понад 1200 учасників із 23 областей України.

Про це йдеться на офіційному порталі Броварської міськради.

Бровари представляли вихованці клубу з тайського боксу «WOLF» (тренер Іван Палагута).

У командному заліку кращими стали кияни. Столичні спортсмени здобули 130 нагород, з яких 42 – золоті. Миколаївщина продемонструвала другий показник за кількістю й якістю здобутих медалей – 73 виграних медалі. Бронза у команди Дніпропетровщини. У їхньому активі 59 відзнак, з них 24 – найвищої проби.

За підсумками ЧУ були визначені спортсмени, які поїдуть на етапи Кубку світу. Крім того, тренерська й суддівська ради ФКУ вибрали трьох кращих кікбоксерів, які отримають повну фінансову підтримку від Федерації на прийдешній Чемпіонат світу серед молоді в Італії.