WTF?
     
Срібний призер Паралімпійських ігор у Пхьончхані Григорій Вовчинський отримає від Броварів грошову премію

У міськраді привітали срібного призера Паралімпійських ігор у Пхьончхані Григорія Вовчинського.

Зустріч з паралімпійцем провели перед початком оперативної наради.

Нагадаємо, що броварчанин Григорій Вовчинський дістався до фінішу другим у лижних гонках на 10 кілометрів серед спортсменів у категорії «стоячи».

 

Мер Броварів привітав спортсмена зі здобутою нагородою, подякував йому за прагнення до перемоги, патріотизм. Крім того, Ігор Сапожко сказав, що Григорій отримає від міста 20 тисяч гривень премії.

Коли я отримував медаль, яку зараз тримаю в руках, просто плакав. Ти згадуєш, скільки сил ти витратив, скільки часу віддав цьому спорту. Я був лідером два кола, був впевнений, що золото моє. Але японець випередив мене на 8 секунд і забрав золоту медаль. Але і ця медаль для мене як золота, – розповів паралімпієць.

 

Григорій Вовчинський попросив мера виділити земельну ділянку на території району, аби побудувати будинок. Міський голова обіцяв усіляко сприяти вирішенню цього питання.

Я полюбив це місто. Багато де в Україні я був. Думаю, що Бровари  найкраще місто для життя, – додав спортсмен.

Григорій Вовчинський – лижник, біатлоніст, Заслужений майстер спорту України, чемпіон Паралімпіади у Сочі. За результатами виступів на Паралімпійських іграх у Ванкувері отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. З дитинства Григорій має укорочення верхньої правої кінцівки (ураження опорно-рухового апарату).