WTF?
     
Броварська міськрада підтримала створення «Муніципальної служби», запропонованої АТОвцями

У Броварах з'явиться КП «Муніципальна служба». Відповідний проект про створення підприємства підтримали депутати на сьогоднішній сесії міської ради.

Цього разу ініціатива створити у місті нову охоронну структуру надійшла від АТОвців. Як відомо, раніше депутатам довгий час пропонували створити у місті КП «Муніципальна варта». Тоді пропозиція надходила від депутата БМР Юрія Скотнікова. Створення «Муніципальної варти» розглядали майже рік.

Як зазначив міський голова перед початком розгляду проекту, пропонований статут підприємства змінений. Розробники врахували усі зауваження внесли зміни в документ. Депутатам пропонують створити юридичну особу.

Частина депутатів звертала увагу на те, що статут в новій редакції надійшов ввечері напередодні засідання, тому вони не мали змоги повністю ознайомитися з документом. Олег Берестовий, що така практика для Броварської міської ради не нова. Були випадки, коли зміни до проектів надсилали депутатам вночі перед сесією.

Проект підтримали 24 присутніх. За створення комунального підприємства голосував і міський голова Ігор Сапожко. Проти голосували троє депутатів від БПП.