WTF?
     
У Броварах розпочинається місячник добровільної здачі зброї

З першого квітня на Броварщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів. Про це повідомляє Броварський відділ поліції

Громадяни, котрі добровільно звернуться до правоохоронців з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

У разі добровільної здачі незареєстрованої зброї, якщо вона не значиться в обліках як втрачена, викрадена чи не була знаряддям скоєння злочину, у подальшому громадяни мають право зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. 

Нагадуємо, що згідно статті 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. 

Шановні жителі Броварщини! З питань добровільної здачі незареєстрованої зброї звертайтесь до Броварського відділу поліції за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24.