WTF?
     
Броварчанин намагається врятувати свою дівчину від смертельної хвороби (ВІДЕО)

У свої 29 років Надія Бояр знаходиться на межі життя – півтора роки вона хворіє на рак крові. Увесь цей час поруч із нею коханий Михайло, який народився і виріс у Броварах. З Надією він познайомився в ресторані, де вони разом працювали, ще до хвороби. Коли лікарі діагностували в дівчини рак, Михайло не відвернувся від неї, і сьогодні всіляко допомагає і підтримує свою кохану.

Хвороба Надії почалася з запалення легень. Тоді медики діагностували рак крові. І вже півтора року дівчина бореться з хворобою. За цей час перенесла вісім хіміотерапій. Та на цьому можливості лікарів в Україні вичерпалися. Допомогти можуть турецькі медики. За кордоном готові зробити трансплантацію кісткового мозку, яка може врятувати Надії життя. Втім операція коштує 110 тисяч доларів.

Надія звернулася до МОЗу, аби там сплатили за хірургічне втручання. Однак сподіватися на те, що міністерство швидко виділить кошти на лікування, марно. Понад 3 місяці пішло на те, щоб отримати потрібну довідку для іноземних лікарів, - говорить Михайло.

Нині Михайло з коханою чекають на відповідь з МОЗу і з Туреччини. Там лікарі підшуковують донора для Надії. Турецькі медики дають хороші прогнози. Після високодозованої хіміотерапії і трансплантації кісткового мозку, Надії потрібна буде лише підтримуюча терапія. Та спершу потрібно знайти гроші на операцію, яких родина Надії не має.

Долучилися з допомогою для Надії Бояр взялися і відомі співаки. Лідер гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець також закликає українців допомогти дівчині броварчанина.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Ощадбанк (грн)  5167 4900 8435 2922
Бояр Надія Вікторівна

Номер картки ПриватБанк (грн) 5168 7456 0022 2688
Бояр Ніна Василівна (мама)

Номер картки ПриватБанк 4149 6258 0899 9054
Бояр Надія Вікторівна
 

Відео: Вікна-новини, фото з соціальних мереж