Броварчанин Григорій Вовчинський здобув срібну нагороду на Паралімпіаді-2018

У восьмий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані спортсмен із Броварів Григорій Вовчинський здобув срібну нагороду.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Григорій Вовчинський став другим у лижних гонках (10 кілометрів) серед спортсменів у категорії "стоячи".

Українець Ігор Рептюх у цій гонці фінішував четвертим, Сергій Романюк – 12-м, Віталій Ситник – 13-м.

На Паралімпіаді-2018 Вовчинський вже дістався до фінішу з четвертим результатом – у біатлоні на дистанції 15 кілометрів стоячи.

Григорій Вовчинський – лижник, біатлоніст, Заслужений майстер спорту України, чемпіон Паралімпіади у Сочі. За результатами виступів на Паралімпійських іграх у Ванкувері отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. З дитинства Григорій має укорочення верхньої правої кінцівки (ураження опорно-рухового апарату).