WTF?
     
Через дзвінки «зверху» Київпастранс не випустив «громадський автобус» на вечірні рейси до Броварів (ВІДЕО)

Київпастранс не випустив «громадський автобус» на вечірні рейси.

Про це йдеться у Facebook-спільноті Громадський автобус.

Підприємство відмовляється випускати автобус на вечірні рейси, бо отримало дзвінки з кабінетів Броварської міськради.

Тим самим Київпастранс порушив підписаний раніше договір.

Дописувачі Facebook розходяться у думках щодо цього інциденту. Одні переконані, що громадський транспорт виявився потужним конкурентом для місцевих перевізників. Інші вважають проект звичайною піар-акцією. Та більшість броварчан кажуть, очікували, що проект скінчиться раніше запланованого.

Судячи з цих коментарів, мешканців міста влаштовують биті броварські маршрутки за 14 грн.

Як відомо, автобус, розрахований на 100 місць, мав курсувати до станції метро «Лісова» з 6:00 до 9:00 і з 17:00 до 20:00. Проїзд у такому автобусі безкоштовний, але організатори проекту не відмовляться від благодійних внесків на розвиток проекту.

На сторінці "Громадський автобус" з'явився звіт про результат першого дня роботи Громадського автобусу, звернення до броварчан, до влади міста та до міністра інфраструктури України Омеляна В.В:

"Звітуємо про результат першого дня роботи Громадського автобусу.
Ми змогли зробити виїзд вранці – це три кола по заявленому маршруту. У нашому експерименті взяли участь 97 пасажирів.
Проект станом на сьогодні зібрав 11 090 грн, 620 грн з них – це внесок пасажирів, 10 470 грн – пожертвування броварчан.
Страхи мешканців щодо бійки за безкоштовні місця не підтвердилися - всі їхали спокійно, можливістю проїхати безкоштовно користувалися в основному школяри. Люди поважного віку з гордістю (ми ж працюючі пенсіонери!) часто залишали свій внесок в "Громадський автобус". Були і такі, які з радістю і вдячністю за те що їм раді, їхали у своїх справах, користуючись своїм правом їхати безкоштовно.
Головний успіх ми бачимо у тому, що броварчани з цікавістю сприйняли й щиро підтримали ідею про можливість реального впливу на існуючу ситуацію з приміськими перевезеннями. 
Власне, не тільки броварчани – проект отримав надзвичайний як для нашого міста резонанс – десятки публікацій у національних ЗМІ, тисячі переглядів, коментарів і гарячі обговорення у соціальних мережах.
І хоча кількість лайків і перепостів не корелює з сумою, яка вже надійшла на рахунок Громадського автобусу, на сьогодні маємо фінансове забезпечення ще на два дні функціонування автобуса.
АЛЕ
Ще одним результатом нашого соціального експерименту, стало неочікуване блокування проекту.
Після тиску "зверху" Київпастранс відмовився виконувати умови договору і автобус на вечірній маршрут не випустив.
Для нас цей факт виявився найбільшим подивом. Ми не можемо знайти логіку в діях Київпастрансу і хочемо почути відповідь, чому у громадян відібрали автобус, оплачений спільнокоштом.
Але ми не зупиняємось. 
Ми продовжуємо проект Громадський автобус, бо віримо в те, що наш проект не тільки вирішує транспортну проблему в довгостроковій перспективі. Він формує громадянське суспільство, не слова, а справи. Адже його мета – вирішити суспільну проблему таким чином, щоб це було вигідним для всіх.
Ми продовжуємо проект Громадський автобус, адже у нас є зобов'язання перед нашими донорами. Наш соціальний експеримент триватиме до тих пір, допоки суспільство буде підтримувати його, і не тільки фінансово.
Ми продовжуємо проект Громадський автобус і сподіваємося на підтримку або хоча б відсутність протидії з боку регуляторів ринку і влади.
Володимир Омелян, ви з нами?"