WTF?
     
У Броварах жінок привітали святковим концертом

Броварчанок привітали з Міжнародним жіночим днем святковим концертом. Захід провели у переддень свята, 7 березня, в міському культурному центрі «Прометей». Відвідати концерт запрошували усіх броварчан, але серед глядачів у залі – переважно пенсіонери. Молодь святковий концерт не вподобала.

Концерт відкрив колектив камерного оркестру дитячої музичної школи. Музиканти виконали два розважальних номери, один із яких – на мотиви українських пісень. До речі, мелодії, що вже стали для українців народними, цього вечора часто лунали зі сцени «Прометея». Наприклад, співочий дует родини Ракул виконали для глядачок «Пісню про рушник».

Привітав броварчанок також міський голова Ігор Сапожко разом зі своїм заступником Григорієм Голубовським і керуючим справами виконкому Костянтином Кузнєцовим. Посадовці запевнили, яке б рішення стосовно свята ухвалила центральна влада, у Броварах скасовувати 8 березня не будуть, адже це ще одна нагода порадувати жінок.

Жінок, які десятки років віддали роботі в установах міста, відзначили подяками міського голови і виконавчого комітету. Приємні нагороди отримали прибиральниці, двірники, економісти, бухгалтери, лікарі та інженери.

Після вручення подяк концерт продовжився. Ніжні весняні танці глядачам подарували хореографічні колективи «Феєрія», «Альтаїр», «Оксамит», «Пані Броварчанка» та «Каприз». Зворушливу пісню «Ти моя» виконав В’ячеслав Рудий. Музикант Василь Цанько зіграв для броварчанок на фортепіано власну композицію.

Редакція «AtВrovary» приєднується до привітань та поздоровляє усіх броварчанок зі святом весни.