WTF?
     
Генеральна прокуратура оприлюднила списки майбутніх прокурорів Броварів

Із набуттям чинності новим Законом України «Про прокуратуру» разом із прийнятими нещодавно поправками до нього Генеральна прокуратура розпочинає процес системного реформування органів прокуратури України, основою якого має стати якісне оновлення її керівного складу. Про це на офіційному сайті Генеральної прокуратури повідомляє заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе.

Прийом документів для участі у конкурсі на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників розпочинається  20 липня 2015 року.

 Головне завдання – відкрити двері прокуратури для компетентних, мотивованих і порядних людей, які здатні змінити систему з середини та прагнуть перетворити її таким чином, аби вона дійсно служила інтересам Українського народу. Відкритий, чесний і прозорий конкурсний відбір – єдиний спосіб зробити це.

В Україні багато людей, які вміють працювати і хочуть робити це чесно. Влада готова дати їм шанс досягти успіху – спільними зусиллями побудувати якісно новий державний інститут, реалізувати справжню реформу. Генеральна прокуратура впевнена, що на їхню пропозицію відгукнеться багато професіоналів, які здатні прийняти цей виклик. За ними майбутнє – як прокуратури, так і держави в цілому.

Генеральна прокуратура оприлюднила списки учасників конкурсу всіх областей та районів України, серед них є і рейтинг Броварської місцевої прокуратури Київської області.