WTF?
     
Учні броварських шкіл у вівторок повернуться на навчання

Рівень захворюваності на грип і ГРВІ серед дитячого населення Броварів знизився, то ж вже завтра, 6 березня, школярі повернуться на навчання. Щоправда, ненадовго, адже вже 8 березня в Україні почнуться 4-денні вихідні.

Таке рішення ухвалили під час сьогоднішньої оперативної наради.

За словами представниці відділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби Віри Товстоног, рівень захворюваності серед дітей знизився на 9%. Якщо два тижні тому майже у 900 маленьких пацієнтів діагностували застуду, то минулого тижня їх кількість знизилася до 561 дитини.

У зв'язку з цим міський голова Ігор Сапожко наказав відновити навчання у школах 6 березня.

Як відомо, 3 березня у всіх закладах загальної середньої освіти Броварів призупинили навчальний процес. Тоді рівень захворюваності серед школярів на грип та ГРВІ перевищив 20%. Попередньо, повернутися у навчальні заклади учні мали 12 березня.

Очільниця відділу освіти Оксана Мельник повідомила, що у четвер відсутність у школах склала 23,3 %. Дитячі садочки працювали і в п'ятницю, і в суботу. Хоча багато батьків у суботу залишили своїх дітей вдома.

Ігор Сапожко наголосив, що навчання вирішили призупинити саме через високу захворюваність, а не через рекомендації центральної влади скоротити споживання природного газу.