WTF?
     
Земельні розбірки навколо броварського «Сапсану» (ВІДЕО)

На власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кизька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів. Крім того, Кизьку інкримінують нанесення збитків Міністерству оборони. Про це йдеться в розслідуванні «СтопКору».

- Нам вдалося відкопати, що проти власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кизька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів. З військової прокуратури центрального регіону провадження передали в прокуратуру міста Києва. Ми вже надіслали запити, щоб з‘ясувати всі деталі, - розповідає авторка розслідування Лілія Ткачук.

Власник стрілецького клубу Юрій Кизько з 1993 року орендував тут 60 соток землі під стенди для стрільби. Однак фактично він використовував 13 гектарів. Ці ж землі вирішили орендувати АТОвці Александр Порхун і Олег Рябченко.

Як відомо, за 18 років роботи комплекс «Сапсан» перетворився ще й на національну базу підготовки олімпійців. 

Раніше повідомлялося, що спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан» може втратити територію. Договір про продовження оренди власник Київське квартирне експлуатаційне управління не продовжив і вже начебто знайшов нового претендента на землю. А від «Сапсан» вимагали звільнити територію.