WTF?
     
Чергова сесія міської ради Броварів відбудеться наприкінці березня

Броварських депутатів скликають на чергову сесію міськради.

Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на офіційному порталі Броварської міської ради.

На розгляд депутатів винесено 34 основних питання. Серед проектів – створення комунального підприємства «Муніципальна служба Бровари». Як відомо, раніше депутатам довгий час пропонували створити у місті КП «Муніципальна варта». Розглянуть також електронну петицію щодо закупки апарата МРТ у Броварську ЦРЛ. Крім того, присутні заслухають інформацію про роботу місцевої прокуратури за 12 місяців 2017 року.

Засідання відбудеться 29 березня о 10:00 в приміщенні малої зали міськвиконкому.

Питання, що виносяться на розгляд тридцять дев'ятої чергової сесії:

1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
2. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари.
3. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м.Бровари.
4. Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж теплопостачання по об’єкту «Будівництво багатоквартирної житлової забудови м.Бровари територія ІІ черги кварталу «Олімпійський» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари. 
5. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйних інженерних мереж.
6. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 15.08.2017 №617-31-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м.Бровари».
7. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області в новій редакції.
8. Про надання дозволу на відчуження розподільчого пункту 10кВ №41 та кабельних ліній 10 кВ до нього.
9. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Бровари-Благоустрій», затвердженого рішенням Броварської міської ради від 07.12.2012 № 766-26-06.
10. Про поповнення статутного капіталу та внесення змін до Статуту комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія».
11. Про внесення змін до Програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017 – 2021 роки» затвердженої рішенням сесії Броварської міської ради від 22.12.2016 року №429-23-07 із змінами та доповненнями.
12. Про створення комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварська стоматологічна поліклініка».
13. Про створення комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна служба Бровари».
14. Про внесення змін та доповнень в Додаток до рішення Броварської міської ради № 722-34-07 від 09 листопада 2017 року «Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів Броварської міської ради на 2018-2020 роки».
15. Про затвердження Програми «Підтримки служби переливання крові Броварської ЦРЛ та розвитку донорства в м.Бровари на 2018 рік»
16. Про розгляд електронної петиції «Закупити апарат МРТ в БЦРЛ для потреб жителів м. Бровари та району».
17. Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу «Оленка» Броварської міської ради Київської області.
18. Про затвердження «Статуту Міського культурного центру» в новій редакції.
19. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок.
20. Про припинення права користування земельними ділянками,затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на відновлення меж земельних ділянок, надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду, внесення змін до договору оренди земельної ділянки, припинення дії договорів оренди земельних ділянок, внесення змін до рішень Броварської міської ради.
21. Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів, встановлення земельних сервітутів, припинення дії земельних сервітутів.
22. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність, та оренду, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.
23. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.
24. Про продаж земельних ділянок.
25. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність.
26. Про затвердження договорів, що посвідчують право користування земельними ділянками.
27. Про затвердження «Міської цільової програми заходів та робіт з мобілізаційної підготовки та військової служби в місті Бровари на 2018 рік»
28. Про затвердження «Програми фінансової підтримки Громадської організації «Всеукраїнського об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь»у 2018 році»
29. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів».
30. Про доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
31. Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради від 15.02.2018 №862-38-07 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік».
32. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 21.12.2017 року № 815-36-07 «Про бюджет міста на 2018 рік» та додатків 2, 3, 5, 6, 7».
33. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бровари».
34. Про підтримку звернення депутатів Фастівської міської ради до обласних рад, міських рад, міст обласного значення, народних депутатів України щодо приєднання до ініціативи по проведенню Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя проголошення Соборності України.
35. Різне.