WTF?
     
У Броварах двоє дівчат провалилися під лід, з води дітей дістали перехожі

У Броварах двоє дівчаток провалилися під лід на озері в парку «Перемога». З крижаної води дітей дістали перехожі.

Місцева мешканка Ольга на власні очі бачила, як дівчата пішли під воду. Інцидент стався вчора, 22 лютого, близько 17:45.

Жінка розповідає, школярок попереджали перехожі, аби вони не виходили на лід. Дівчат це не зупинило і вони ступили на кригу біля «русалки» в парку. Свої рюкзаки вони залишили на березі.

Лід не витримав і діти опинилися у воді. Звідти їх одразу кинувся витягати чоловік, який проходив поруч. Дівчата дуже злякалися, почали плакати і кликати батьків, яких із ними не було. Дитячий одяг повністю змок.

Очевидця подій Ольга розповідає, що хотіла відвести дітей у найближчу школу, аби вони там відігрілися. Коли побачила біля входу в парк таксі, вирішила, що краще відвезти дівчат по домівках. Діти весь час просили, аби жінка не розповідала про пригоду батькам, бо їм буде непереливки. Одну дівчинку привезли до під’їзду. Далі вона сказала, що впорається сама. Її подружку Ольга провела до квартири і допомогла перевдягтися.

Діти самі зізналися Ользі, що навчаються у третьому класі дев’ятої школи. Батьки попереджали їх про небезпеку розваг на кризі.