WTF?
     
СБУ проводить розслідування через борг компанії-орендаря Броварського алюмінієвого заводу

СБУ Київської області проводить слідчі дії через борг ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття», який орендує у броварського алюмінієвого заводу територію. Про це йдеться в розслідуванні «Корреспондент.нет».

Як відомо, 21 грудня прес-служба Київоблгазу повідомила, що на обладнанні Броварського алюмінієвого заводу знайшли пломби без заводського маркування та елементів захисту. Порушення в налаштуванні програмного забезпечення вузла обліку газу помітили працівники метрологічної служби у кінці листопада. Підприємство нібито занизило споживання газу в 9 разів. Було складено акт про порушення вимог Кодексу газорозподільних систем. Броварський завод мав сплатити 47 млн грн за фактично спожитий газ. Борг Київоблгаз нарахував не заводу, а ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття» після заміни лічильника, який орендує в алюмінієвого заводу територію.

У поліції відкрили кримінальне провадження №220181011100000017, в якому Київоблгаз визнаний потерпілою стороною. СБУ Київської області проводить слідчі дії, аби запобігти шкоди національним інтересам держави посадовими особами ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття».

13 лютого слідчі СБУ прибули на територію заводу, щоб виконати постанову судді про видалення вузла обліку газу. Однак на заводі відмовилися надавати представникам СБУ прилад.

Нині в Київському НДІ судових експертиз призначено дослідження пломби газового лічильника з ознаками підробки, виявленої на броварському підприємстві.

Під час нещодавнього засідання профспілкової організації працівники Київоблгазу підтримали боротьбу керівництва з крадіжками газу промисловими споживачами. Люди стурбовані замовними справами проти їх компанії.