WTF?
     
У Броварах пройшли змагання з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю

Нещодавно на лижній трасі, що облаштована в лісі у Броварах, відбулися обласні змагання з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Участь у змаганнях взяли 12 спортсменів з порушеннями слуху з Броварського району, Києво-Святошинського району і Білої Церкви. Учасники змагалися на різних дистанціях у двох вікових категоріях: юніори і дорослі.

Переможцями у своїх категоріях стали Сергій Давидюк (чоловіки, дистанція 3 км), Анастасія Синєзуб (жінки, дистанція 2 км), Михайло Нестеренко з Білої Церкви (юніори, дистанція 1 км) і наймолодша учасниця змагань десятирічна Надія Бєлокопитова з Броварського району (дистанція 500 м).

На церемонії нагородження начальник регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко подякувала всім учасникам за участь у змаганнях, привітала і вручила медалі та дипломи переможцям і призерам змагань, а також пам’ятні дипломи іншим учасникам.

Гарного настрою учасникам змагань додала випадкова зустріч із відомою українською лижницею Валентиною Шевченко та її тренером Оленою Лесніковою, які в той час були у лісі на лижній трасі.

Фото: прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації