WTF?
     
Згадуємо Героїв Небесної Сотні: у пам'ятний день в Броварах підбили підсумки конкурсу малюнків і провели концерт-реквієм

У День Героїв Небесної Сотні в Броварах підвели підсумок конкурсу дитячих та юнацьких малюнків. Учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів зобразили власне творче бачення подій Революції Гідності.

Дитячими малюнками, створеними спеціально для конкурсу, прикрасили хол міського культурного центру «Прометей».

Авторів найкращих робіт відзначили перед початком концерту-реквієму до Дня Героїв Небесної Сотні. Учасники конкурсу отримали грамоти та подарунки.

Переможницею конкурсу обрали ученицю броварської другої школи Талько Олену. Друге місце отримав Гайдай Данило, вихованець міської дитячої школи мистецтв за роботу «Я не здамся без бою!». Останнє призове місце посіла Лук'яненко Євгенія за свій малюнок «Вічна пам'ять Героям».

Крім того, у пам'ятний день в «Прометеї» розгорнули фотовиставку. Усі знімки, представлені на експозиції, були зроблені у зоні проведення АТО. Фотографії розповідають про години бою та моменти перепочинку.

У холі культурного центру міська бібліотека презентувала книжково-ілюстративну виставку «Сторінка безсмертної слави». Встановили також стенд з фотографіями Героїв Небесної Сотні, серед яких – перша жінка, загибла на Майдані, Герой України, броварчанка Антоніна Дворянець.

Водночас у великій залі відбувався концерт-реквієм, в якому взяли участь творчі гуртки міста: хореографічні колективи «Альтаїр», «Черевички» і «Оксамит», вихованці дитячої музичної школи та ін.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається щорічно в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.