WTF?
     
Майже 24 млн. грн. на ремонт "злощасного" мосту по вул. Кутузова в Броварах

З 12 по 16 жовтня у «Віснику державних закупівель» опубліковано оголошення про результати 1,1 тис. тендерів на загальну суму 1,63 млрд грн. Про це повідомляється на порталі "Наші гроші".  З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 0,49 млрд грн. До цієї "десятки" входить і м. Бровари. Вказано, що на капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії (під’їзні) заводу «Торгмаш» по вул.Кутузова в м.Бровари Київської області планується витрати 23,59 млн. грн. Замовником будівництва є відділ капітального будівництва Броварської міської ради, а підрядником - ПрАТ «Альпсервіс»

  

Нагадаємо, що будівельні роботи на цьому мосту розпочалися вже більше року тому й кінця цих робіт не видно до сьогодні.

Ще в березні 2015 року видавництво "Маєш право знати" оприлюднило на своєму сайті документи, які вказують на виділення на реконструкцію мосту більше 15 млн. грн., більше 2 млн. грн. з яких було вже витрачено ще в 2014 році. В цих документах також вказано, що всі будівельні роботи планується закінчити в IV кварталі 2015 року.

Якщо логічно подумати, то вже повинні закінчуватись роботи, але давайте порівняймо стан мосту за березень 2015 року та, відповідно, за другу половину жовтня цього ж року:

 

Незрозуміло одне, на ремонт виділяються такі великі гроші, не доцільніше б було просто демонтувати цей міст? Адже залізна дорога під мостом вже багато років, як не функціонує. Ми побували біля залізної дороги і пересвідчились, що залізні полотна перебувають в незадовільному стані, і використання їх для транспортування тепловозів, локомотивів, поїздів та інших видів залізничного транспорту, цілком неможливе.

  

  

А тепер давайте згадаємо, скільки ДТП, скільки постраждалих та скільки життів ми втратили після початку будівельних робіт на цьому мосту. Наймасштабніше ДТП трапилось ще в березні 2015 року, коли маршрутне таксі №327 після зіткнення з легковим автомобілем Daewoo Lanos, проломивши огорожу на мосту, зірвалося з нього. Внаслідок цього ДТП постраждало 12 осіб, які перебували в маршрутному таксі. 

 

В квітні 2015 року на спуску із "злощасного" мосту була збита легковим автомобілем "Audi" літня жінка. Від отриманих травм жінка в лікарні померла:

В червні місяці на спуску з мосту по вул. Кутузова не розминулися мікроавтобус "Мерседес Віто" та легковик "Крайслер". Внаслідок чого  ДТП забрало життя однієї людини, четверо інших постраждалих отримали фізичні ушкодження різної ступені важкості:

 

А як не згадати чергове ДТП, та чергову загибель людини в ДТП, яке трапилось біля мосту в кінці літа, в якому легковий автомобіль, який виконував роботу таксі, на спуску з мосту не вправився з керуванням та на великій швидкості зіткнувся з бетонною опорою. В результаті ДТП водій загинув на місці, а пасажирка таксі з переломом тазової кістки опинилась в лікарні.

Були і такі ДТП на мосту, про які навіть міліція та ДАЇ не знали. В соціальних мережех раніше ми вже повідомляли про них:

І це ще не повний список цього "бермудського" мосту, який вже з обох сторін обвішаний траурними вінками. Ось чи коштує це "сміття на ніжках", бо інакше цей міст нам важко назвати, усіх цих життів, які перервалися на цьому мосту, чи коштує цей міст тієї крові, яка пролилася тут і продовжує проливатись...

Іде час, а роботи на мосту продовжуються. Хоча вислів "роботи продовжуються" навряд чи можна примінити в даному випадку. Дуже рідко ми можемо побачити працівників мостобуду, а якщо вони і є, один чи два чоловіка, то складається таке враження, що вони там просто на прогулянці. Мабуть тому за півроку роботи ми змін так і не помітили.

 

 

Куди ділися і на що витратились 15 млн. грн. і на що піде ще 23 млн. грн? Ось на це питання хочемо отримати відповідь від керівництва нашого міста. І яким повинен бути міст, на ремонт якого потрібно витратити майже 40 млн. грн? Можливо таким?