У «Купаві» пройшов дводенний чемпіонат Київської області з плавання

Броварський басейн «Купава» прийняв чемпіонат Київської області з плавання серед юніорів. Змагання проходили протягом 16-17 лютого.

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Взяли участь у чемпіонаті більше 150 плавців з Білої Церкви, Броварів, Вишгорода, Славутича та Києва.

Після змагань відбулося урочисте нагородження дипломами учасників та медалями переможців й призерів чемпіонату, яке проводив запрошений на змагання Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту КОДА, та директор басейну Сергій Бреус.

Крім того, колектив фізкультурно-оздоровчого комплексу «Плавальний басейн «Купава» нагородили Подякою від управління фізичної культури і спорту за вагомий внесок у розвиток плавання на Київщині.

В 100 метрів вільним стилем серед дівчат перемогла Вікторія Вирвич, а серед хлопців Єгор Романюк із Броварського ВУФК. Броварчани Попович Валерія та Дивак Марія посіли призові місця у цій категорії. Валерія також стала другою у стилі 50 метрів брасом. В 100 метрах на спині вихованки БВУФК Дивак Марія, Ретинський Єгор, Шкурко Анна та Манаков Артем посіли 2 і 3 місця.