WTF?
     
Пройшли треті заключні дебати в Броварах. Раунд 3. Шевчук - Антоненко (ВІДЕО)

16.10.2015 року в Броварах в студії "Громадського Бро" відбувся третій, закллючний раунд дебатів між кандидатами на місце крісла мера м. Бровари. На цей раз з ведучим Андрієм Качором зустрілися голова Броварської організації "Свобода", командир батальону "Карпатська Січ" Олег Шевчук та міський голова м. Бровари 2002-2008 років, а нині командир батальону "Бровари" Віктор Антоненко.

Ще відразу після жеребкування дебатів та визначення пар кандидатів в мери міста, які повинні були зустрітись обличчям до обличчя, ця пара привернула найбільший інтерес серед мешканців нашого міста. З одного боку вже політик з досвідом, який "варився-переварився в броварській політичній каші", з іншого - бойовий офіцер, який допомагає своїм хлопцям в зоні АТО, який сам приймає участь в бойових операціях свого батальону, але який не має такого досвіду в політиці. Є тільки бажання. І це ми побачили на дебатах. Розповідаючи про свої плани, ми побачили в одного бажання повернутися в політику та виправити всі помилки минулого, а в іншого - довести, що один у полі все ж таки може бути воїном.

На початку прямого ефіру ведучий дебатів ознайомив кандидатів та телеглядачів з регламентом дебатів, які, як і на перших та других дебатах, вони були розділені на чотири блоки:

- предвиборча програма обох кандидатів (регламент: по 3 хв.);

- запитання кандидатам від журналістів місцевих видань (прямий телефонний зв'язок) та підписувачів в соціальних мережах;

- запитання кандидатів одне одному (регламент: запитання - 30 сек., відповідь - 1 хв.);

- звернення кожного з кандидатів до виборців.

Видання "At Brovary" за традицією долучилося до цієї події і в прямому ефірі знову поставили свої запитання до обох кандидатів на посаду міського голови.

Як все відбувалося, дивіться у записі дебатів: