WTF?
     
Понад 3 мільйони на комп'ютери та принтери: міська рада Броварів схвалила програму покращення надання вторинної медичної допомоги

Депутати Броварської міськради ухвалили Програму покращення надання вторинної медичної допомоги.

Програма передбачає закупівлю медикаментів, ремонт приміщень дорослої та дитячої лікарень, комунальні послуги, харчування, виплату заробітних плат тощо. Планувалося, що на реалізацію проекту витратять 94 млн 728,6 тис. грн: 69 млн загального фонду та 25 млн спеціального.

Проект прийняли з певними правками. Зокрема, до програми включили виділення 1 млн 640 тис. на лікарські засоби для хворих на ниркову недостатність. Крім того, до видатків додали придбання 188 комп'ютерів і 61 принтера. Оновлення технічної бази обійдеться у 3 млн 313 тис.

Відповідний проект підтримали 30 присутніх на сесії.

Крім того, ухвалили й програму забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних жителів Броварів. Однак і цей проект зачепили зміни. Суму відшкодування вартості інсуліну змінили з 2 млн 406 тис. 100 грн на 723 тис. 100 грн. Депутати проголосували за проект разом із правками. Кошти вирішили поки не виділяти, позаяк з державного бюджету була виділена субвенція на інсулін.