WTF?
     
Безпечний і швидкий підробіток у Броварах без газет і оголошень на стовпах

Щоб знайти додаткову роботу, вже не треба перечитувати гору оголошень, витрачати час на дзвінки та ходити на співбесіди. Навіщо докладати стільки зусиль заради додаткового заробітку? Завдяки сучасним інтернет-технологіям процеси пошуку значно спростилися. Зокрема, підробіток у Броварах легко і швидко можна знайти завдяки онлайн-сервісу Kabanchik.ua. Витрачаючи всього декілька хвилин на день, можна бути в курсі всіх актуальних пропозицій. Загалом всеукраїнський сервіс має базу з 50 тис. зареєстрованих роботодавців (тут їх називають замовниками). Тож пропозицій завжди достатньо.

Підробіток там, де його навіть не очікували

Сервіс, що працює в Україні з 2012 року, змінив підхід до пошуку додаткової роботи. Зокрема, він орієнтований на ринок послуг, охоплюючи майже всі його напрямки. Ще одна відмінність – акцент на разові завдання: з чітко обумовленими умовами, термінами, сумою оплати. Це дозволяє виконавцям планувати свій підробіток. Завдання може оформити будь-хто – серед класичних завдань є багато оригінальних і цікавих, наприклад, зустріти з потяга або зайняти чергу.

У пошуках виконавців замовники оформлюють завдання. Як тільки нова задача підготовлена та підтверджена, система за декілька секунд розсилає інформацію про неї зареєстрованим шукачам підробітку – виконавцям. Вони мають можливість ознайомитись з умовами та подати заявки: далі все залежить від вибору замовника. Близько 1000 категорій на сайті охоплюють багато спектрів ринку послуг. Це дозволяє знаходити роботу всім зацікавленим людям, попри вік, досвід, кількість вільного часу.

Популярні напрямки для підробітку у Броварах

Серед тисячі категорій є впевнені лідери – якщо оцінювати їх за рівнем зацікавленості замовників. Зокрема, найпопулярнішим спеціалістом для броварчан на Kabanchik.ua є сантехнік: приватного майстра шукають люди, зацікавлені у швидких, якісних та недорогих послугах. Замовляють монтажні роботи, ремонт, прочищення каналізації та інші специфічні послуги різного рівня складності.

Загалом, категорія «домашній майстер», що включає послуги сантехніка, електрика та інших спеціалістів подібного ґатунку, має найбільший попит. Електрик на Kabanchik.ua потрібен замовникам для встановлення світильників, підключення побутової техніки, монтажу електрощитів і подібних робіт.

Серед інших популярних категорій у Броварах:

  • ремонт квартир – виконання окремих робіт або ремонт «під ключ»;
  • ремонт техніки – переважно вдома у замовників (від великої побутової до електронної);
  • клінінгові послуги – професійне прибирання (часткове або генеральне);
  • розповсюдження реклами – проста робота для молоді;
  • кур’єрські послуги – популярний напрямок для активних людей;
  • фріланс – можливості роботи в Інтернеті різного рівня складності.

Найбільша частка замовлень броварчан припадає на категорії «ремонт квартир» – 18,7%, «домашній майстер» – 16,1% та «ремонт техніки» – 12,5%. Далі за частотою замовлень – «будівельні роботи» – 7,3%, «клінінг» – 7,3% та «побутові послуги» – 7,2%. Логістичні, як і рекламні послуги, потрібні 4,3% замовників. А послугами кур’єрів користуються трохи менше – 3,9% відносно до загальної кількості завдань у Броварах.

Швидко і безпечно

Сервіс виступає як посередник між замовниками та виконавцями, забезпечуючи швидкий пошук і безпечну взаємодію між сторонами. Зокрема, на сайті видаляють всі сумнівні завдання, захищаючи виконавців від шахраїв. Послуга «безпечна угода» дозволяє залучити сервіс як гаранта плати за роботу. Служба підтримки готова надати допомогу у вирішенні складних питань.

Щоб розпочати пошук підробітку на сервісі, треба пройти реєстрацію та перевірку даних. Далі досить заповнити власний профіль виконавця і обрати цікаві категорії – система надсилатиме повідомлення про кожне нове завдання у обраних напрямках. Для більшої зручності не завадить встановити мобільний додаток для виконавців.

Розробники сервісу зазначають, що реєструватися треба вже зараз – онлайн-ринок послуг швидко зростає тому треба якнайраніше зайняти там вигідну нішу.

Матеріал підготував онлайн-сервіс "Kabanchik.ua"