WTF?
     
Медики радять продовжити карантин у навчальних закладах Броварів ще на тиждень

Карантин у школах Броварів мають продовжити до кінця цього тижня. Медики називають ситуацію з захворюваність на грип і ГРВІ у місті критичною. Таке рішення ухвалили присутні на сьогоднішній оперативній нараді.

Нагадаємо, освітній процес у школах Броварів призупинили 8 лютого. Школярі мали повернутися на навчання завтра, 13 лютого.

За словами представниці відділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби Віри Товстоног, рівень захворюваності на грип і ГРВІ у Броварах тільки на 13% нижче епідеміологічного порогу. За словами Віри Семенівни, епідемії вдалося уникнути насамперед завдяки призупиненню навчання у школах. Тому, аби завадити поширенню хвороби, карантин у навчальних закладах доцільно продовжити. Кількість пацієнтів, хворих на грип і ГРВІ, минулого тижня зросла на 318 осіб.

На цю пропозицію пристали й інші представники медзакладів, присутні на оперативній нараді. За словами головного лікаря Броварської ЦРЛ Валентина Багнюка, приймальне відділення переповнене хворими. Звертаються переважно з високою температурою. Частину пацієнтів госпіталізують.

Очільниця відділу освіти Оксана Мельник повідомила, що готуватимуть розпорядження про продовження карантину у всіх школах міста до цієї п'ятниці, 16 лютого, включно.