WTF?
     
Небезпечні броварські маршрутки

15.10.2015 року, близько 18:30 год., на вул.Гагаріна 26, водій автобусу, який рухався по маршруту 411, здійснив різке гальмування. Про це повідомляє відділення ДАІ з обслуговування м.Бровари та Броварського району. Внаслідок цього декілька пасажирів, які знаходились в автобусі не втримались та впали. Дівчинка 2001 р.н. внаслідок падіння отримала, на щастя незначні тілесні ушкодження. Пасажири відразу викликали працівників ДАІ, які на місці пригоди разом із слідчо-оперативною групою виясняли подробиці пригоди.

 

Нажаль такі випадки непоодинокі в нашому місті. Редакції "At Brovary" нещодавно також повідомляли, що в районі зупинки "Автошкола" водій маршрутного таксі №327 на великій швидкості ледь не зіткнувся з учбовим автомобілем, вчасно загальмувавши. Але внаслідок цього стоячі пасажири маршрутного таксі не втримались на ногах та попадали. Обурені пасажири почали висловлювати своє невдоволення водію маршрутки, який через недодержання дистанції міг наробити горя.

Вже пару днів, як перекрили ще одну смугу на "злощасному мосту", що по вул. Кутузова. Не дивлячись на знак обмеження швидкості в 20 км/год, майже всі маршрутні таксі не дотримуються правил ПДД та перевищують швидкість на даній ділянці дороги в три, а то і в чотири  рази, ризикуючи життям пасажирів.
Нагадаємо, що 21.03.2015 року на цьому ж мосту в наслідок ДТП маршрутне таксі №327 впало з мосту, внаслідок цього постраждало 12 осіб, які перебували в цій маршрутці.