WTF?
     
Квартирні крадіжки, пограбування поліклініки та викрадення авто на Броварщині

У Броварському відділі поліції розповіли про криміногенну ситуацію в місті та районі.

Пограбували квартиру в одній з багатоповерхівок по вул. Гагаріна у Броварах. Зловмисники забрали з собою 42000 грн, ноутбук, золоті прикраси.

Привабила крадіїв і квартира в Калиті. Протягом року з помешкання викрали килим, який висів на стіні, та кілька шаф із посудом. Речі були придбані ще в 1960-х роках. Власниця квартири підозрює друзів свого сина.

Пограбували також одну з місцевих стоматологічних клінік. Крадії винесли ноутбук і 4000 грн.

Вночі проти 3 лютого невідомі залізли до гаража, що входив до кооперативу у Світильні. Звідти забрали техніку, сонячні батареї, газовий балон. Ані свідків, ані камер відеоспостереження не було.

З гаража по вул. Симона Петлюри викрали сірий автомобіль ВАЗ. Транспортний засіб обладнаний газовою установкою.

Два чоловіки хотіли таємно викрасти лист металобрухту вагою 50 кілограмів. Однак їх затримали власники ще до приїзду працівників поліції. Особи крадіїв встановлені. Один із них мешкає в Калинівці, однак наразі вдома його немає.

З господарського приміщення у Гоголеві поцупили електроінструмент. Крадії зламали навісний замок на дверях комірки. Схожа крадіжка сталася і в Пухівці.

В Калинівці та у Броварах поцупили мідний кабель, що належить одній з телекомунікаційних компаній України. Загалом викрали понад 200 метрів кабелю.

З вантажівки, яка вночі була припаркована у Княжичах, злили 60 літрів дизельного пального та викрали два акумулятори.