WTF?
     
Треті роковини загибелі Героя, воїна АТО Дмитра Янченка

Сьогодні, 3 лютого, минає три роки з моменту, коли пішов з життя броварський воїн АТО, Герой Дмитро Янченко. Він загинув у 2015 році, захищаючи Україну на Донбасі.

Серце Дмитра Янченка зупинилося три роки тому під с. Дебальцеве від вибуху ворожого снаряда. Під час мінометного обстрілу один з уламків влучив хлопцеві в голову. Дмитра проводжали в останню путь всім містом. Попри рясну заметіль, попрощатися з Героєм прийшли тисячі броварчан. Поховали воїна на Алеї Героїв, що на новому кладовищі у Броварах.

На треті роковини загибелі усі охочі згадати Дмитра зібралися біля його могили на новому кладовищі. Згадати Дмитра прийшли його рідні, знайомі, побратими і члени громадської організації «Авангард АТО Броварії». Виконання пісні «Пливе кача» супроводжував салют у виконанні бійців та канонада пострілів.

Військовий капелан, який був знайомий з Дмитром задовго до війни, пригадав юнацькі роки хлопця та прочитав молитву. Теплими словами воїна згадав голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов та заступник міського голови Григорій Голубовський.

До могили Дмитра поклали квіти. Присутніх запросили до поминального обіду.

Згадали й інших загиблих воїнів АТО з Броварів: Аркадія Голуба, Сергія Москаленка, Олега Синільника, Олега Онікієнка, Володимира Полякова та інших.

Нагадаємо, Аркадій Голуб загинув 31 січня 2015 року під час евакуації поранених з району Нікішине – Рідкодуб дорогою на Дебальцеве. Сергія Москаленка не стало 1 лютого 2015 року. У 2016 році на території броварської ЗОШ №2 відкрили меморіальну дошку Дмитру Янченку та Сергію Москаленку, які навчалися у цій школі.

Вічна пам'ять і слава Героям. Герої не вмирають!