WTF?
     
Проїзд на приміських маршрутах у Броварах подорожчає 3 лютого

Завтра, 3 лютого, здорожчає проїзд на приміських маршрутах у Броварах. Проїзд до Києва тепер коштуватиме 14 грн..

Відповідні оголошення сьогодні з'явилися у деяких приміських автобусах.

Причина здорожчання - значне підвищення цін на паливно-мастильні матеріали.

У міській раді на дзвінки не відповідають. У виконкомі не володіють інформацією про подорожчання проїзду.

Нагадаємо, з 21 січня 2017 року проїзд на приміських маршрутах у Броварах здорожчав на 30%. Дорога від Броварів до Києва коштувала 12 гривень. Тоді майже півсотні містян вийшли на акцію протесту.

Броварчани новим тарифом незадоволені. У Facebook містяни висловлюють своє обурення. Деякі користувачі соцмереж порівнюють український сервіс і європейський.

Як відомо, може зрости також вартість проїзду містом. Відповідний проект рішення виноситься сесію міської ради. Якщо депутати підтримають проект, одна поїздка містом коштуватиме броварчанам 5,50 грн. У разі позитивного голосування рішення набуде чинності 17 лютого.

Як повідомляє "Трибуна-Бровари" з посиланням на слова директора ТОВ «Автопас-К» Володимира Білоконя,про необхідність підняття тарифів перевізники повідомляли КОДА, а перед цим їхні розрахунки було перевірено в Управлінні інфраструктури. Перевізники стверджують, що саме низький пасажиропотік не дозволяє їм  окупати  затрати, однак  попри це вони поступово оновлюють свій  автопарк. Так директор автобази №2 Сергій Возняк запевняє, що придбав 5 нових автобусів, які курсують на маршруті №327, а  Володимир Білокінь оновив 20% свого рухомого складу, придбавши 4 нові маршрутки.