WTF?
     
Мешканці Броварщини просили у голови райради пільгового проїзду для учнів з району

Мешканці Броварського району направили голові районної ради Сергієві Гришку лист із проханням встановити пільговий проїзд для учнів з району, які навчаються в Броварах.

Про це повідомляє видання "Нове життя".

Звернення підписали п’ятеро мешканців району: по двоє із Великої Димерки та Гоголева, і один – з Рожнів.

Автори листа просять голову райради «розглянути питання про встановлення пільгового проїзду школярів Броварського району під час транспортних перевезень в період навчального року».

Зазначимо, у двох населених пунктах є загальноосвітні навчальні заклади. У Великій Димерці – це навчально-виховне об'єднання, у Гоголеві – опорний навчальний заклад і його філія.

Текст оригіналу в скороченому варіанті:

«Звертаються до Вас жителі сіл Броварського району, діти яких навчаються в школах розташованих в м. Бровари. З проханням вирішити щодо пільгового проїзду школярів у приміському транспорті, якими користуються їхні однолітки з Броварів...
... Кожен із нас хоче дати своїм дітям належну середню освіту та можливість отримати вищу. Оскільки в багатьох селах нашого району відсутні середньо освітні навчальні заклади, ми вимушені направляти наших дітей на навчання в м. Бровари.
Думаємо, що й держава зацікавлена у освіченій молоді та гарних спеціалістах, без цього у неї просто не буде майбутнього. Саме тому Кабінет Міністрів України неодноразово приймав рішення про встановлення пільгового тарифу на перевезення дітей залізничним транспортом (пост. №976 від 20.07. 2004 р.), затверджував Порядок надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів студентам вищих навчальних закладів та профтехучилищ (пост. № 541 від 05.04.1999р.).
Більше того, Броварський міський голова Ігор Сапожко 20 квітня 2017 року підписав Меморандум про спів­робітництво у сфері надання пасажирських перевезень в м. Бровари, де зазначено, що протягом 2017-2018 навчального року перевізники будуть во­зити школярів за 50% вартості проїзду.
За таким принципом працює багато міст України, наприклад, м. Львів.
Просимо і Вас, шановний Сергію Миколайовичу, в межах повноважень, наданих районним радам Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянути питання про встановлення пільгового проїзду школярів Броварського району під час транспортних перевезень в період навчального року...».

Галузева профільна постійна комісія районної ради лист розглянула і вирішила обмежитися прийняттям звернення до відома.

Нагадаємо, відповідно до домовленостей мера Броварів Ігоря Сапожка з місцевими перевізниками, з 1 вересня 2017 року і протягом усього навчального року для школярів діє пільговий проїзд (50% вартості проїзду).