WTF?
     
Ближче до народу: Єгор Соболєв зустрівся з броварчанами

  Часу до виборів все менше, а проблем – все більше. Нові політичні партії зі старими назвами та їх молоді команди щодня «вилазять» зі своїх сховок, мов гриби після дощу. Чого тільки не роблять кандидати у народні депутати, аби заволодіти омріяним кріслом у міськраді! Ще трохи і, мабуть, закінчаться усі можливі та неможливі способи заохочення виборців голосувати за себе. Гречка втратила свою актуальність і цього сезону більше не в моді. Зустрічі з потенційним електоратом – ось хіт виборів-2015. І це не лише у нашому місті. Україну вкрила хвиля спілкування з політиками тет-а-тет. Так нещодавно Бровари бачили першого заступника Кивської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе.

  А у четвер, 15 жовтня, на Майдані Свободи броварчани поспілкувалися з народним депутатом і громадським активістом Єгором Соболєвим, який завітав до нашого міста, аби відповісти на усі запитання народу. Нагадаємо, Єгор Соболєв – народний депутат України, заступник голови фракції Об'єднання «Самопоміч» у Верховній Раді та Голова Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції. До речі, Єгор Соболєв – один із ініціаторів створення Євромайдану.

  Послухати народного депутата на броварській площі зібралося майже півсотні люду. Поговорити про роль журналістів у ході виборчого процесу та журналістські розслідування, як то було анонсовано раніше, не вдалося. Здебільшого члени фракції «Самопоміч» ділилися своїми планами на майбутнє. То ж у такій неформальній обстановці ненав’язлива розмова про своє буденне плавно перейшла у обговорення політичного життя країни.

  По-перше, Єгор Соболєв розповів, чим зараз займається «Самопоміч» і що доброго вони вже встигли зробити:

  - Є три рішення в парламенті, якими я пишаюся. Вони були ухвалені безпосередньо за ініціативи «Самопомічі». Перше – зниження податків для підприємців, які цього року готові легалізувати зарплатню... Друге важливе рішення – закон «Про Укрнаафту», тобто про усі державні підприємства, які вже багато років захоплені олігархами і приносять державі лише збиток… Першим автором третього рішення був особисто я, це так звані закони "Про відкритість власності".

  Багато говорили також про необхідність зміни генерального прокурора країни та всіх його підданих – місцевих і регіональних суддів. Допоки не змінять їх і усю систему, складні й "болючі" проблеми в прокуратурі залишатимуться незмінними. А це вже справа честі не лише народних депутатів, а й простих громадян.

   На зустрічі говорили про наболіле і звичайні броварчани, які знайомі з політикою на рівні того, що раніше побачили по телевізору чи почули по радіо. Один дідусь ситий по горло постійним безладом у Верховній Раді запитав народного депутата, коли ж власне настане кінець тому бедламу. У відповідь на запитання ми почули, що «Самопоміч» ніяких погромів не влаштовує. Досить-таки очікувано. Але не всі відповіді були такими передбачуваними. Гості заходу навіть прослухали такий собі маленький звіт про діяльність у сфері очищення влади та боротьби з корупцією. До речі, чітка та зрозуміла відповідь – навіть найбільші профани зрозуміли, чому люди влади Януковича і досі знаходяться при владі, зокрема, у нашому місті.    

  Аби гості заходу не померзли від холодної жовтневої погоди, для них організатори люб’язно влаштували столик-кав’ярню. Зігрітися можна було гарячим чаєм чи запашною кавою. Ну, і, звичайно ж, не можна забувати про обов’язкові агітаційні листівки. Давайте разом вгадаємо, якої партії це були листівки.

  Хоча передвиборча агітація і перейшла у нові рівні існування, кращими та чеснішими кандидати у депутати не стають. Не вірте їх обіцянкам і дарункам. Обирайте за справами. Лише справами всі ми зможемо змінити щось у нашій рідній країні. І ще одна порада, прийдіть на вибори 25 жовтня та проголосуйте за найкращого, на Вашу думку, кандидата чи хоча б проти всіх. Аби Ваш голос не пропав даремно. Пам’ятайте, обираємо ми - а, отже, і відповідальність на нас.