WTF?
     
У Броварах пройшов дитячий чемпіонат міста з шахів

Минулими вихідними, 27-28 січня, у Броварах пройшов дитячий Чемпіонат міста з шахів. Змагання провели у місцевому шаховому клубі. Серед учасників – вихованці федерації шахів Броварів, яку очолює Семен Гребенюк, ДЮСШ і шахової школи «Інтелект IQ». Змагання стали відбором майбутніх учасників Чемпіонату Київської області.

Учасників розподілили на дві категорії: до 8 років і до 10 років.

Участь у турнірі взяли 30 маленьких шахістів. На другий день змагань захворіла дівчинка, яка грала у категорії «до 8 років». 

Турнір тривав два дні поспіль, аби не навантажувати малечу. Адже діти швидко починають бавитися і заважити іншим. То ж першого дня учасники зіграли три партії, другого – ще чотири. Однак Семен Гребенюк зазначає, з кожним турніром дисципліна покращується.

Переможців визначали за найбільшою кількістю набраних очок. У результаті кращий результат серед найменших шахістів (до 8 років) показав Козачок Рома. Громосяк Антон, який на минулому турнірі отримав «золото», цього разу став другим. 8-річний Дідок Даниїл втримав попередню перемогу і знову завоював «золото».

Відзначили і найкращих дівчат-шахісток. Серед наймолодших була тільки одна учасниця прекрасної статі – Тертична Маша. Серед двох дівчаток у категорії «до 10 років» більше балів набрала Приходько Ліза.

Усі переможці та призери отримали дипломи і медалі. Крім того, дітлахи отримали спеціальні шахові блокноти для запису майбутніх партій.

Тепер трійка кращих у кожній номінації представлятиме Бровари на Чемпіонаті Київської області.

Результати турніру у категорії «до 8 років»:

I місце – Козачок Рома

II місце – Громосяк Антон

III місце – Анісов Ігор

Результати турніру у категорії «до 10 років»​:

I місце – Дідок Даніїл 

II місце – Вишневецький Геогрій

III місце – Косач Станіслав