WTF?
     
У Бровараx поліція викрила реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежниx, де силоміць утримували людей

У Броварах поліція викрила реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних, де силоміць утримували десяток людей.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.

З власних джерел нашим журналістам стало відомо, що «центр» знаходився у приватному секторі Броварів в районі "Старий центр". В Україні діє ціла мережа таких нелегальних лікувальних закладів.

Про незаконний центр реабілітації поліції розповів молодий чоловік, якому вдалося звідти втекти. 28-річний мешканець Дніпра заявив, що місяць тому невідомі люди силоміць вивезли його в невідомому напрямку. За словами чоловіка, у «центрі» його утримували всупереч волі під приводом лікування від алкогольної залежності.

Поліцейські навідалися до «центру» з перевіркою. На той час лікування від нарко- та алкозалежності проходили десятеро пацієнтів. «Медичні» послуги були не безкоштовними.

Затримали організатора «лікарської практики» – місцевого мешканця. Документів, які могли б підтвердити легальність цього «лікувального закладу», він не надав. Керівника броварського псевдоцентру на час ведення слідства помістили в ізолятор тимчасового тримання за ст. 208 КПК України.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) ККУ. Триває слідство.