WTF?
     
"Імперія наносить удар у відповідь" або "Чорний піар, наступна серія"

14 жовтня, ввечері, на сайті видання from-ua, з'явилося повідомлення нібито про затримання працівниками СБУ голови сільради Зазим'я, при отриманні хабаря у 600 тисяч. доларів. При цьому головним месседжем повідомлення була нібито співучасть народного депутата Павла Різаненка. Пару абзаців видіялось на політичну кар'єру депутата та можливі зв'язки із затриманою.

Як виявилося наступного дня, 15 жовтня, голова сільради Людмила Спичак про своє затримання нічого не знає і продовжує виконувати свої обов'зки. Немає підтверджень про ці події ні на сайтах СБУ ні інших силових органів.

У всьому інформаційному просторі України про спецоперацію СБУ в Зазим'ї розказує лише from-ua та ще пару сайтів із посиланням на from-ua. Також і народний депутат Павло Різаненко у соцмережах обурюється такими наклепами і називає такі повідомлення відвертими "фейками".

Таким чином маємо класичний приклад "чорного передвиборчого піару".  На ненадійних сайтах (такі називають "зливними бачками"), публікується вигадана інформація і потім із посиланням на "фейкову" новину на інших сайтах та в соцмережах піднімають інформаційну хвилю. І ціль атаки (у даному випадку П. Різаненко) змушений виправдовуватися у тому, чого не існує.

До виборів ще ледь трохи більше тижня. Будьмо пильні.