WTF?
     
В День Соборності у Броварах школярі утворили «ланцюг єднання»

Бровари долучилися до святкування Дня Соборності України. Посадовці поклали квіти до пам'ятника Кобзарю, а школярі утворили «ланцюг єднання».

Нагадаємо, День Соборності – свято проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки та возз’єднання Великої й Західної України, що відбулося 22-го січня 1919 року.

Зранку у каплиці святого Тарасія, що у парку імені Тараса Шевченка, провели молебень за Україну та її Героїв. До храму прийшли як пересічні мешканці Броварів, так і керівництво міста. Спільну молитву провели настоятелі релігійних громад Броварів. Молебні відбувалися і в інших церквах.

До підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку у парку поклали оберемки синьо-жовтих квітів.

Пізніше у тому-таки парку провели акцію «ланцюг єднання». Школярі взялися за руки і утворили живий ланцюг як символ єдності українського народу. Простоявши так декілька хвилин, поки викладачі, журналісти і представники відділу культури робили фото, діти просто розійшлися. Державної символіки в учасників акції ми не помітили

Помітно, що школярі на захід зібралися добровільно-примусово. У визначений час класні керівники привели своїх учнів у парк імені Шевченка. Деякі діти не знали, навіщо їх зібрали та для чого було братися за руки.

Крім «ланцюга єднання», 22 січня у Броварах відбулися інші заходи. У краєзнавчому музеї і міській бібліотеці розгорнули тематичні виставки. Для вихованців дитячої музичної школи провели бесіду.

Зазначимо, минулими роками ініціаторами «ланцюга єднання» виступали молодіжні організації Броварів.

Фото автора та з Facebook-сторінки відділу культури БМР