WTF?
     
В Броварах у погріб, який знаходиться на території школи, впала дитина

 

20.01.2018 року в Броварах біля ЗОШ №10 у відкритий погріб впала дитина.

Про це нашому виданню повідомили мешканці сусідньої з школою багатоповерхівки, які спостерігали у вікно, як дівчинка років дев'яти гралася на стадіоні десятої школи з маленьким хлопчиком, якому на вигляд було близько трьох років.

Вже декілька днів біля шкільного стадіону приносить небезпеку мешканцям міста погріб без кришки. Після снігопадів це місце стало ще більш небезпечним, адже значний покрив снігу маскує яму, в яку можуть потрапити будь-хто з нас.

  

Саме це трапилось цього суботнього дня, коли близько 14:30, дівчинка не вгледіла за маленьким хлопчиком, який впав в погріб. Ситуацію врятував чоловік, який неподалік вигулював свого собаку та який відразу дістав малечу з пастки. Нащастя дитина не постраждала. Дівчинка повела її додому. 
Стає не зрозумілим, чому дані конструкції знаходяться на території школи, тим паче, якщо вони несуть небезпеку мешканцям даного району.
Сьогодні ледь не травмувалась чиясь дитина, завтра може травмуватись ваша. Будьте обережні, бережіть себе та своїх рідних!

Станом на 21.01.2018 рік у соцмережах відзнайшовся рятівник дитини, який прокоментував дану ситуацію з погрібом

У міській раді також відреагували на цей інцидент. На оперативній нараді 22 січня заступник міського голови Григорій Голубовський доручив спецвідділу контролю за станом благоустрою та КП «Бровари-Благоустрій» перевірити території навчальних закладів на наявність погребів. Знайдені споруди будуть засипати.