WTF?
     
Броварчанка Лала Агададашева потребує фінансової допомоги на лікування тяжкої форми пневмонії

Мати-одиначка з Броварів Агададашева Лала бореться за власне життя. У 32-річної жінки двобічна полісегментарна пневмонія. Лала не може самостійно дихати, довгий час вона була в медикаментозній комі. До неї не пускають нікого, крім матері. Лікування коштує дорого, тому у соцмережах близькі Лалі організували спільноту та збирають кошти на допомогу дівчині.

Напередодні Нового року у Лали підвищилася температура до 40о С. Лікарі швидкої попередньо діагностували вірусну інфекцію. На перший погляд лікування допомагало, але вночі 1 січня жінку забрали до лікарні. У швидкій констатували - легені працюють лише на 5%. Зранку 3 січня Лалі стало гірше. ЇЇ ввели у медикаментозний сон і підключили до апарата штучної вентиляції легенів. Жінку направили в Київську міську клінічну лікарню №17. Діагноз - двобічна полісегментарна пневмонія.

Нині Лалу вивели з медикаментозної коми. Стан жінки все ще тяжкий – уражено більше 90% легенів. Дихає брвоарчанка завдяки апарату штучної вентиляції легенів через прокол в трахеї. Щодня на лікування йде майже 4000 грн.

Реквізити для допомоги: 

Карта ПриватБанк 5168 7573 1508 4337 (Агададашева Ірина Володимирівна, мама Лали)