WTF?
     
У Рожнівській сільській раді відповіли на обурення Ірини Геращенко

У Рожнівській сільській раді прокоментували інцидент з поганим станом доріг у населеному пункті, що нещодавно обурив народного депутата Ірину Геращенко. Про це повідомляє "Обозреватель".

Нагадаємо, що раніше перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook розкритикувала стан доріг на Броварщині. Нардеп опублікувала фото дороги у селі Рожни. Геращенко зазначила, що раніше звертала увагу голови Київської облдержадміністрації на стан доріг в області.

У Рожнівській сільраді запевняють, що ремонт по вул. Шевченка був запланований на 2017 рік, однак не був виконаний через брак фінансування з районного бюджету. Автомобільну дорогу обласного значення почасти ремонтували в 2017 і в 2018 роках. А оскільки центральна дорога в селі перебуває не в комунальній власності, то сума коштів, витрачена на її ремонт, сільраді невідома.

"На жаль, чинним законодавством механізм проведення співфінансування ремонту дороги загального значення не визначено законодавчими нормами", - йдеться у відповіді сільради на запит "Обозревателя".

Крім того, за даними сільради Рожнів, на 2018 рік заплановано капітальний ремонт ряду вулиць на загальну суму майже 12 млн гривень. Понад 220 тис. гривень виділено з місцевого бюджету.

У Київській облдержадміністрації у відповіді на запит "Обозревателя" порадили звернутися в Службу автомобільних доріг Київської області. "Укравтодор" поки на запит не відповів.