WTF?
     
Пройшли другі дебати в Броварах. Раунд 2. Малофієнко - Брусенська (ВІДЕО)

14.10.2015 року о 20:30 в м. Бровари відбулися другі дебати кандидатів на посаду міського голови між Віктором Малофієнком та Ганною Брюсенською. Противостояння кандидатів відбулося в студії "Громадського Бро". На початку прямого ефіру ведучий дебатів Тарас Шако ознайомив кандидатів та телеглядачів з регламентом дебатів, які, як і на перших дебатах, були розділені на чотири блоки:

- предвиборча програма обох кандидатів (регламент: по 3 хв.);

- запитання кандидатам від журналістів місцевих видань (прямий телефонний зв'язок) та підписувачів в соціальних мережах;

- запитання кандидатів одне одному (регламент: запитання - 30 сек., відповідь - 1 хв.);

- звернення кожного з кандидатів до виборців.

Видання "At Brovary" за традицією долучилося до цієї події і в прямому ефірі знову поставили свої запитання до обох кандидатів на посаду міського голови.

На поставлене запитання, а саме другу частину запитання нашого журналіста Захарченка Андрія чіткої відповіді від кандидатів на посаду міського голови м. Бровари ми не дочекалися. Можливо запитання виявилося дещо провокаційним, можливо відповідь на нього вони і самі не знали. Журналісти "Громадського Бро" прокоментували це так: "На превеликий жаль кандидати рідко відповідають прямо на прямі запитання. Політики :-)"

Як все відбувалося, дивіться в записі дебатів від "Громадського Бровари":