Броварські «Вовки» з нищівним рахунком програли «Донбасу» в 29 турі УХЛ (ВІДЕО)

Броварські «Вовки» програли «Донбасу» і встановили новий антирекорд УХЛ.

Про це повідомляє прес-служба Української хокейної ліги.

Матч між «Вовками» і «Донбасом», що проходив в Дружківці, відкривав 29-й тур.

Гра проходила за явної переваги «Донбасу». Вже за 6 хвилин після старту поєдинку Андрій Денискин відкрив рахунок, закинувши свою першу шайбу за донецький клуб, а через кілька секунд Вадим Мазур скористався помилкою Микити Гордюшина і відправив ще одну шайбу в ворота. А в результаті тривалої атаки голи на свій рахунок зарахували Микита Новіков та Владислав Луговий з різницею в півтори хвилини, зробивши рахунок 0: 4.

Другу двадцятихвилинку «Вовки» почали більш впевнено, проте Ярославу Свищеву вдалося обіграти броварських захисників і пробити Микиту Гордюшина. На екваторі поєдинку шосту шайбу в ворота підопічних Рафаїла Умярова відправив Владислав Луговий. Слідом за ним вдруге відзначився форвард донецького клубу Вадим Мазур. За три хвилини до кінця другого періоду донецькі хокеїсти відправили у ворота броварського клубу ще чотири шайби з різницею всього в декілька секунд. Точними кидками відзначився захисник Філіп Матвієнко і форварди Олександр Костиков, Микита Коваленко і Вадим Мазур.

У заключному періоді «Донбас» закинув у ворота «Вовків» ще 7 шайб, тим самим побивши рекорд УХЛ у цьому сезоні. До цього рекордним був рахунок 14:1 в поєдинку між МХК «Динамо» і броварським клубом.

Вся гра проходила за явної переваги «Донбасу». Вже через 6 хвилин зі старту поєдинку Андрій Денискин відкрив рахунок в матчі, закинувши свою першу шайбу за донецький клуб, а через кілька секунд Вадим Мазур скористався помилкою Микити Гордюшина і відправив ігровий снаряд ще раз в створ воріт. На цьому натиск «Донбасу" не послабився, і, в результаті затяжної атаки голи на свій рахунок записали Микита Новіков та Владислав Луговий з різницею в півтори хвилини, зробивши рахунок 0: 4.

Нагадаємо, раніше «Вовки» провели два матчі поспіль з МХК «Динамо», і в обох поступилися. Сьогодні о 16:00 відбудеться черговий матч, де «Кременчук» прийматиме «Білий Барс» у Броварах.