WTF?
     
Конкурсна комісія з третьої спроби обрала керівника міського культурного центру

Конкурсна комісія обрала керівника міського культурного центру «Прометей». Директором МКЦ стала Ольга Константюк, яка до цього працювала в закладі культорганізатором, передає видання «Трибуна-Брвоари».

Перше засідання конкурсної комісії відбулося наприкінці грудня. Тоді комісія вивчала документи кандидатів. Олег Здоровець сам зняв свою кандидатуру. Головний звукорежисер МКЦ В'ячеслав Рудий теж зійшов з дистанції на цьому етапі, бо не мав диплома магістра. Але на засіданні 9 січня депутати Броварської міської ради Галина Негода, Ірина Веремчук і Сергій Батюк вступилися за В'ячеслава Рудого, аргументуючи це тим, що законодавство України дозволяє очолювати державний чи комунальний заклад особам, які мають вищу освіту. В'ячеслава допустили до участі у відборі. Кандидати представили своє бачення розвитку міського культурного центру.

Більшістю голосів директором «Прометею» обрали Ольгу Константюк. Її кандидатуру підтримали 5 з 9 членів комісії.

Нагадаємо, що влітку комісія не змогла обрати директора «Прометею». Тоді за посаду керівника культурного центру боролася Анна Мельник, Олег Здоровець та В`ячеслав Рудий.

Фото: Facebook-сторінка Ольги Константюк