WTF?
     
Броварська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі лісничого, який незаконно надав дозвіл на вирубку 17 сосен

Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі лісничого, який незаконно надав дозвіл на вирубку 17 сосен.

Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура.

Лісничий Сидоровицького агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс» отримував незаконний дохід, продаючи необліковані залишки деревини.

44-річний посадовець домовився з 4 особами про заготівлю деревини поряд із селищем Чкалівка Іванківського району. Лісорубний квиток для проведення вирубки на цій ділянці не було виписано. Таким чином тут зрубали 17 сосен, що спричинило шкоди лісовому господарству України на загальну суму майже 150 тис. грн.

Посадовця підозрювали у незаконній порубці дерев у лісах, незакінченому замаху на привласнення майна та зловживанні службовим становищем.

За процесуального керівництва Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури з підозрюваним уклали угоду про визнання винуватості за інкримінованими статтями.

Вже затверджено обвинувальний акт, який разом з угодою передадуть до суду.